Stylowe flowerboxy, jako doskonała ozdoba wnętrz.

Flowerboxy, czyli niezwykle piękne kompozycje kwiatowe umieszczane w stylowym pudełku stanowią w ostatnim czasie bardzo popularny pomysł na prezent. Wiele osób bardzo chętnie decyduje się na zakup tego rodzaju podarunku, ponieważ boxy kwiatowe prezentują się naprawdę wyjątkowo, dlatego też są wręcz idealną ozdobą nowoczesnych wnętrz. Możemy przyozdobić nimi różnego rodzaju pomieszczenia. Świetnie sprawdza się w sypialni, salonie czy też w pokoju dziennym.

Flowerbox, czyli ozdoba na miarę dzisiejszych czasów.

Stylowy i elegancki flowerbox to ozdoba, którą pragnie mieć w swoim domu niemal każdy. Dlaczego? Jednym z najważniejszych powodów są oczywiście wysokie walory estetyczne takiej kompozycji florystycznej, ale należy podkreślić, że boxy kwiatowe są również bardzo pożądaną dekoracją ze względu na swoją praktyczność i bezobsługowość. Wieczne kwiaty, które zostały umieszczone w eleganckim pudełku nie wymagają, bowiem z naszej strony żadnych zabiegów pielęgnacyjnych, nie musimy ich podlewać, ani w szczególny sposób troszczyć się o to, aby nie straciły swego uroku. Flowerbox wystarczy postawić w wybranym miejscu i cieszyć się jego pięknem. Dlaczego tak się dzieje? Czym kompozycje wykonane z wiecznych kwiatów różnią się od żywych roślin? Wieczne kwiaty mogą zachować swój nieskazitelny wygląd nawet do dwóch lat, ponieważ zostały poddane specjalnemu procesowi stabilizacji, który polega na zastąpieniu naturalnych soków rośliny specjalną substancją tak zwanym preparatem stabilizującym. Do stabilizacji wybierane są kwiaty w pełnym rozkwicie, dlatego flowerboxy z wiecznych kwiatów prezentują się tak okazale. Warto podkreślić, że stabilizowane kwiaty nie różnią się wyglądem od normalnych ciętych kwiatów, jednak są od nich o wiele bardziej wytrzymałe. Flowerbox to ozdoba, którą docenia alergicy, wieczne kwiaty nie uczulają. Ponadto warto dodać, że nie przyciągają owadów i są odporne na grzyby i pleśń.

Stylowe flowerboxy, jako doskonała ozdoba wnętrz.

W jakich miejscach stosuje się flowerboxy, jako ozdobę?

Flowerbox to ozdoba, którą stosuje się nie tylko w prywatnych domach. W dzisiejszych czasach boxy kwiatowe są wykorzystywane jak stylowa dekoracja i znakomita alternatywa dla tradycyjnych bukietów w takich miejscach jak np.: hotele, restauracje, recepcje czy salony SPA. Doskonale sprawdzają się także, jako niepowtarzalny gadżet w studiu fotograficznym, ponieważ stanowią doskonałą ozdobę, którą można wykorzystać do różnego rodzaju sesji zdjęciowych. Jeżeli chcemy, aby zakupiony przez nas flowerbox prezentował się naprawdę pięknie warto skorzystać z usług firmy Rose du Château. Odnajdziemy tu, bowiem stylowe ręcznie wykonane flowerboxy, w których umieszczone zostały starannie wyselekcjonowane kwiaty pochodzące z najlepszych na świecie plantacji. W ofercie firm Rose du Château dostępne są nie tylko flowerboxy z wiecznych kwiatów, ale także te, w których umieszczono kwiaty żywe. Flowerbox z żywymi kwiatami znakomicie sprawdzi się, jako ozdoba weselnych stołów. Boxy z żywymi kwiatami zachowują swoją świeżość od 5 dni do 2 tygodni w zależności od okoliczności.