Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

W dzisiejszych czasach Polacy coraz chętniej korzystają z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wiele osób pragnie udoskonalić swój wizerunek, ponieważ wygląd ma duży wpływ na nasze samopoczucie, pewność siebie i komfort życia. Warto, więc o niego odpowiednio zadbać. Obecnie medycyna estetyczna oferuje nam naprawdę wiele bezpiecznych i sprawdzonych rozwiązań. Na rynku dostępna jest bogata oferta różnego rodzaju profilaktycznych zabiegów, które mają na celu odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry czy też regeneracje mieszków włosowych.

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego – co to takiego i dlaczego warto się na nie zdecydować?

Popularnym zabiegiem, który bardzo skutecznie poprawia stan i wygląd skóry jest zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Dzięki temu zabiegowi jesteśmy w stanie odzyskać młodzieńczy wygląd. Czym jest, zatem osocze bogatopłytkowe? Jest to preparat krwiopochodny pozbawiony niepożądanych erytrocytów, z którego prawie całkowicie wyeliminowano granulocyty i, który charakteryzuje się tym, iż posiada zwiększoną ilość płytek krwi. Dzięki swoim właściwością osocze bogatopłytkowe w skuteczny sposób poprawia jędrność i elastyczność skóry oraz doskonale stymuluje jej procesy regeneracyjne. Warto podkreślić, że jest to całkowicie naturalna, a jednocześnie wysoce bezpieczna terapia. Osocze bogatopłytkowe nie powoduje uczuleń, ani alergii. Preparat ten jest w 100% biokompatybilny z naszym organizmem. Co ważne dzięki tego rodzaju zabiegom możemy liczyć na naprawdę długotrwałe efekty. Warto również zauważyć, że osocze bogatoplytkowe wykorzystywane jest nie tylko do zabiegów profilaktycznych, można stosować je również w celu leczenia ran, oparzeń, blizn i rozstępów czy też w problemach z wypadaniem włosów lub łysieniem.

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłykowe – który gabinet warto wybrać?

Na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej warto udać się do gabinetu, w których dostępny jest wysokiej klasy profesjonalny sprzęt. Bardzo ważne są również doświadczenie i wiedza pracujących tam specjalistów. Pamiętajmy, że dobry dermatolog na bieżąco poszerza swoją wiedze i umiejętności w zakresie wykonywanych zabiegów poprzez systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji oraz udział w krajowych i zagranicznych konferencjach. Takich właśnie specjalistów odnajdziemy w nowoczesnym gabinecie medycyny estetycznej Dermapoint. To właśnie tu możemy skorzystać ze skutecznych sprawdzonych i bezpiecznych terapii. Dermapoint.pl w swojej ofercie posiada między innymi zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, do uzyskania, którego wykorzystywany jest innowacyjny zestaw Tropocells. W gabinecie Dermapoint tego rodzaju zabieg w zależności od naszych potrzeb może zostać wykonany na twarz, skórę głowy bądź na twarz, szyje i dekolt. Jeżeli zależy nam wysokiej jakości świadczonych usług i jednocześnie chcemy uzyskać jak najbardziej efektywną skuteczność terapii to naprawdę warto bliżej zapoznać się z oferta firmy Dermapoint.pl. Pierwsze efekty zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego przeprowadzonego w tym gabinecie będziemy mogli zaobserwować już po upływie dwóch tygodni.