Stylowe dodatki pasujące do eleganckiej kobiety.

Nasz wygląd wiele o nas mówi. Każda kobieta sukcesu powinna, zatem pamiętać, że wpływ na jej wizerunek ma nie tylko strój, ale także starannie dobrane dodatki. Szczegóły, bowiem odgrywają bardzo ważną rolę i są dopełnieniem niejednej stylizacji. Dobrej jakości dodatki są wizytówką każdej eleganckiej kobiety. Na jakie zatem akcesoria powinna zdecydować się kobieta sukcesu?

Torebka – czyli must have każdej kobiet.

W jaką torebkę powinna zaopatrzyć się kobieta biznesu? Torebka eleganckiej pani powinna być przede wszystkim spójna z całą stylizacją. Dobrze jest postawić na uniwersalny model wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jeżeli chodzi o kolor to warto dopasować go do koloru paska i butów. W niektórych zawodach tradycyjna torebka może okazać się za mała. Jeżeli musimy mieć przy sobie wiele ważnych dokumentów warto zdecydować się na zakup stylowej aktówki w uniwersalnym kolorze.

Zegarek i biżuteria.

Zegarek to popularny element biznesowego dress code. Elegancka kobieta biznesu może pozwolić sobie zarówno na dobrej jakości zegarek na skórzanym pasku, jak i na zegarek z właściwie dopasowaną do dłoni bransoletką z wysokiej jakości surowca. Należy postawić na stonowaną koloryzację i klasyczny design. Jeżeli chodzi o biżuterię to powinna być ona przede wszystkim dyskretna i delikatna. Unikajmy kupowania gotowych zestawów biżuterii, ponieważ świadczy to o braku wyczucia. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie stworzenie własnego zestawu, składającego się z dobrej jakości krótkich kolczyków, cienkiego łańcuszka z delikatną zawieszką i z dopasowanej do dłoni pojedynczej bransoletki.

Stylowe dodatki pasujące do eleganckiej kobiety.

Etui na wizytówki i etui na telefon.

Etui na wizytówki powinno być eleganckie i gustowne, tak aby jak najlepiej podkreślało nasz profesjonalizm. Etui na telefon także powinno prezentować się estetycznie. W tym przypadku możemy zdecydować się np. na model spersonalizowany. Pamiętajmy, że w świecie biznesu bardzo duże znaczenie ma dbałość o detale, dlatego warto zadbać o każdy szczegół, tak aby jak najlepiej pokreślić swój profesjonalizm i dobry gust.