Okulary z wymiennymi soczewkami

Zbliża się długo wyczekiwany wyjazd na narty? W torbie, oprócz wygodnego stroju, nie może zabraknąć dobrej jakości okularów. W górach występują gwałtowne zmiany pogody, narażając wzrok na działanie ostrych promieni słonecznych czy zakłócając widzenie podczas śnieżycy. Odpowiedzią na te anomalia są dobrej jakości okulary z wymiennymi szkłami.

Jest to praktyczny zakup dla zwolenników wielofunkcyjnych produktów. Wymienne soczewki można dostosować do panujących aktualnie warunków atmosferycznych, gwarantując sobie nie tylko świetne pole widzenia, lecz również komfort, bezpieczeństwo i satysfakcję z jazdy na nartach. Dużą zaletą takich okularów jest ich uniwersalność. Model można wykorzystać nie tylko podczas szusowania po stoku - okulary świetnie sprawdzą się w trakcie porannego spaceru czy w czasie wykonywania innych aktywności fizycznych.

Zestaw zawiera wymienne soczewki w różnym zabarwieniu, dzięki czemu można dostosować je do indywidualnych potrzeb i aktualnych warunków pogodowych. Szkła zawierają filtr UV, który blokuje szkodliwe działanie promieni słonecznych, a oprawki – wykonane z trwałych materiałów, takich jak policarbon czy grilamid – są lekkie i skuteczne wobec działania czynników zewnętrznych. Niektóre modele okularów wyposażone są w system wentylacyjny, co umożliwia szybkie odprowadzanie nagromadzonej pary na zewnątrz. Oferujemy szeroki wybór asortymentu o ciekawym wzornictwie i w przystępnych cenach.

Okulary z wymiennymi soczewkami