Dlaczego warto zdecydować się na zakup kulek kegla?

Kulki kegla nazwane również kulkami gejszy to produkt, który stosuje wiele kobiet na całym świecie. Są one popularne także w Polsce. Na czym polega fenomen kulek i dlaczego tak wiele osób chętnie je kupuje?

Kulki kegla, – co to takiego i w jakim celu się je stosuje?

Kulki kegla to przedmiot służący do ćwiczeń mięśni dna miednicy. Mięśnie te w języku potocznym nazywa się mięśniami kegla stad nazwa kulek. Kulki waginalne służące do trenowania mięśni kegla określane są przez wiele osób również, jako kulki gejszy. Dlaczego? Związane jest to z ich historią, a mianowicie były one stosowane przez japońskie gejsze już IV wieku. Można, więc śmiało stwierdzić, że kulki kegla to gadżet erotyczny, który znany jest od wieków. Używa się ich głównie z dwóch powodów. Pierwszy to troska o własne zdrowie intymne, drugi – poprawa doznań wynikających z aktywności seksualnej. Należy zaznaczyć, że niećwiczone mięśnie dna miednicy ulegają osłabieniu, przez co znacząco zmniejsza się ich elastyczność. Warto, więc regularnie je wzmacniać stosując w tym celu specjalnie przygotowane kulki dopochwowe. Jest to znakomity wynalazek, który znaczący sposób może wpłynąć zarówno na zdrowie intymne kobiet, jak i jakość życia seksualnego. Mocne mięśnie Kegla przydadzą się podczas porodu, ponieważ znacząco ułatwią one przyjście dziecka na świat, dlatego też przed zajściem w ciąże warto zatroszczyć się o wzmocnienie tej partii mięśni. Należy również zaznaczyć, że ciąża, a następnie poród powodują, że mięśnie dna miednicy rozluźniają się i wiotczeją, warto, więc zadbać o szybki powrót do formy stosując kulki waginalne. Kulki gejszy należy również stosować w celach profilaktycznych, regularne ćwiczenia z ich wykorzystaniem pozwolą, bowiem uniknąć w przyszłości wielu nieprzyjemnych dolegliwości, przede wszystkich chodzi tutaj o kwestie związane z nietrzymaniem moczu, które mają bardzo duży wpływ na komfort codziennego życia.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup kulek kegla?

Kulki kegla – gdzie kupić?

Jeżeli zdecydujemy się na zakup kulek waginalnych pamiętajmy o jednym - przedmiot ten powinien zostać wykonany należycie z materiałów dobrej jakości tak, aby był bezpieczne w stosowaniu. Ważne jest to, aby kulki zrobione zostały z hypoalergicznego, gładkiego sylikonu medycznego, który posiada certyfikat FDA. Taki właśnie produkt odnajdziemy w sklepie PlumBum. W ofercie tego sklepu dostępny jest zestaw kulek progresywnych, które dobrane zostały w taki sposób, aby były przydatne szerokiej grupie osób. W skład zestawu wchodzi para podwójnych kulek. Mniejsze kulki posiadają wagę 85 g, a większe 55 g. Na początku należy używać lżejszych kulek, w miarę upływu czasu, kiedy mięśnie zostaną już odpowiednio wzmocnione można zacząć korzystać z kulek cięższych. Kulki kegla sprzedawane w sklepie PlumBum to produkt godny zakupienia. Są higieniczne w stosowaniu, łatwe w czyszczeniu i hipoalergiczne. Ponadto posiadają wygodny silikonowy sznureczek, za pomocą, którego w łatwy sposób można wyjąć je z pochwy. Pamiętajmy, że rzeczy do użytku intymnego warto kupować w sprawdzonych miejscach, a PlumBum to znana polska marka akcesoriów intymnych dla kobiet, która oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym bezpieczne dla zdrowia.